Elektroinstalační služby

Firma Elgom s.r.o. nabízí široké spektrum elektroinstalačních služeb v oblasti bytové a průmyslové elektroinstalace a revize elektro. Mezi naše služby pro zákazníky v Brně a celém Jihomoravském kraji provádíme také montáže a opravy hromosvodů.

Neváhejte využít našich služeb a kontaktujte nás. Díky bohatým zkušenostem a kvalifikovaným pracovníkům jsou naše služby na vysoké úrovni.

Bytové a průmyslové elektroinstalace

Provádíme bytové a průmyslové elektroinstalace od bytových rozvodů, rodinných domků až po výrobní a průmyslové instalace a zajišťujeme dodání dílů včetně dokumentace a výchozí revize.

Montáž a opravy hromosvodů

Realizujeme montáž a opravy hromosvodů všech typů pro zákazníky ve městě Brno a celém Jihomoravském kraji.

Elektrické vytápění

Elektrické vytápění je jedním z uživatelsky nejpříjemnějších topných systémů, a proto pro zájemce provádíme instalaci přímotopných konvektorů a elektrických kotlů.

Revize elektro

Provádíme revize elektro od výchozích po pravidelné. Revize elektro jsou důležité pro správný chod vaší elektroinstalace a elektrických spotřebičů, a proto by jejich význam neměl být podceňován.

Komplexní opravy a montáž světelných systémů

Provádíme komplexní služby pro světelné systémy, mezi něž patří jejich montáž a opravy v interiérech i exteriérech včetně zahradního osvětlení.

Kontrola, opravy a údržba elektrických zařízení

Provádíme opravu, kontrolu a údržbu elektrických zařízení, což zajišťuje jejich správný chod. Díky našim službou budou vaše elektrická řízení fungovat dlouho a spolehlivě.

Výroba rozvaděčů

Mezi naše služby patří též výroba rozvaděčů – specializujeme se na výrobu plastových rozvaděčů pro byty, domy a výrobní zařízení.

Instalace domácích telefonů

V oboru instalace a údržby rozvodů domácích telefonů máme dlouholeté zkušenosti. Pokud byste si chtěli využít našich služeb v této oblasti, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Proč zvolit nás?
  • rekonstrukce elektro rozvodů
  • domácí telefony
  • montáž a revize hromosvodů
  • revize elektro
Kontaktní informace
777 915 040
mapku naleznete zde